«داستان‌های ترسناک» دل تورو «سریع و خشن» را شکست داد

فیلم سینمایی «داستان‌های ترسناک برای گفتن در تاریکی» اقتباسی از رمان پرفروش داستان‌های ترسناک نوشته آلوین شوارتز است که رقابت‌های گیشه جمعه‌ها را هیجان انگیز کرده است.

این فیلم ۸/۸ میلیون دلار در شلوغی اکران‌های ماه آگوست فروش داشت.

داستان‌های ترسناک که به تهیه کنندگی و نویسندگی گیرمو دل تورو است، یکی از پنج فیلمی است که در این هفته به تازگی اکران شده و تنها فیلم در بین آنهاست که پیش بینی می‌شود تا پایان هفته ۲۰ الی ۲۲ میلیون دلار فروش داشته باشد.

این فیلم امتیاز C را از سینما اسکور دریافت کرده که امتیاز مناسبی برای یک فیلم ترسناک است.

داستان‌های ترسناک بدون شک انتظارات را در گیشه جمعه برآورده کرده است، اما انتظار می‌رود که صدرنشینی آخر هفته را به فیلم سینمایی «سریع و خشن: هابز وشاو» با بازی دواین جانسون و جیسون استاتهام واگذار کند.

هابز و شاو، روز جمعه ۷.۹ میلیون دلار فروش داشت و پشت سر داستان‌های ترسناک قرار گرفت، اما درصورت تحقق پیش بینی‌ها این فیلم می‌تواند ۲۵ میلیون دلار و شاید هم بیشتر فروش داشته باشد و جایگاهش را در رتبه نخست آخر هفته تثبیت کند. به نظر می رسد روز یکشنبه که نهمین روز انتشار این فیلم است، به فروش ۱۰۰ میلیون دلار داخلی دست پیدا کند.

«شیرشاه» هم پشت سر «هابز» و «داستان‌های ترسناک» قرار می‌گیرد و فیلم «دورا و شهر گمشده طلایی» در رتبه چهارم قرار خواهد گرفت. «دورا» امتیاز A را از سینما اسکور دریافت کرده است و در روز جمعه فروش ۶.۵ میلیون دلاری را تجربه کرد. «روز و روزگاری در هالیوود» هم احتمالا پنجمین فیلم پرفروش در این هفته خواهد بود که در این صورت به مرز فروش ۱۰۰ میلیون دلار نزدیک می‌شود.


منبع: باشگاه خبرنگاران


 

نوشته «داستان‌های ترسناک» دل تورو «سریع و خشن» را شکست داد اولین بار در نقد فارسی. نقد و بررسی فیلم. پدیدار شد.

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها :